Gry komputerowe

Star Wars: Battlefront II w ofercie "12 deals of christmas"

2Posiadacze Playstation 4 są zapewne zaznajomieni z promocją "12 deals of christmas" -od kilka lat Sony w grudniu oferuje 48-godzinne promocje skierowane do posiadaczy konsoli. Każda promocja ważna jest tylko przez dwa dni, później zastępują ją kolejna i tak aż do wigilii. Dzisiaj w ofercie znalazł się Star Wars Battlefront II od studia DICE, dziś i jutro można zakupić go za 149 złotych na Playstation 4.
Warto wspomnieć, że od początku tygodnia grę w tej cenie sprzedają także największe sieci w Polsce.

Prezenty z okazji sześciolecia "The Old Republic"

8

Z okazji sześciolecia "The Old Republic" twórcy przygotowali kilka podarunków. Są to m. in. statua Valkoriona, którą można umieścić w twierdzy, specjalna ramka na portret, holostatua (trener) Senyi oraz dekoracje do twierdzy. Wszystko to do zdobycia na flocie Imperium lub Republiki za 0 kredytów u specjalnego sprzedawcy. Dodatkowo będziecie mogli kupić twierdzę na Dromund Kaas lub Coruscant za 6 kredytów - w "sprzedaży" również przedmioty z poprzednich rocznic.Wystartował także tzw. Life Day, czyli świąteczna zabawa. Na flocie poszukajcie sprzedawcy oznaczonego jako właśnie LD vendor. Kupcie u niego śnieżne bomby, którymi można obrzucać NPCów oraz graczy. Za celne trafienie macie 15 % szans na zdobycie paczek, których odpowiednią ilość można wymienić na przedmioty u kupca. Na Nar Shadaa znajdują się też specjalne droidy, które po obrzuceniu "bombą" mogą dać wam holograficzne drzewka do postawienia w waszym "domu".

Promocja i święto kończy się 16. stycznia.

Star Wars (Battlefront II) w CD-Action i PSX Extreme

4Już za kilka dni wszyscy przekonamy się czy warto było czekać na Ostatniego Jedi. W weekend miała miejsce światowa premiera filmu. Pierwsi fani zasiądą w kinie już w środę na pokazach przedpremierowych, a od czwartku ósmy epizod trafi do kin w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że kampania reklamowa osiąga punkt kulminacyjny a o Gwiezdnych Wojnach rozpisują się portale i pisma na co dzień nie związane bezpośrednio z tematem.
Od dwóch lat tradycją stało się, że do grudniowego numeru CD-Action dołaczony był plakat filmowy. Podobnie jest tym razem, pismo z dołączonym plakatem trafi do sprzedaży już we wtorek, 12 grudnia.Numer ten będzie zawierał także kilka artykułów w całości poświęconych Gwiezdnym Wojnom. Poza recenzją Battlefront II, jest tam także tekst o historii gier związanych z marką oraz jeszcze jeden o anulowanej grze, nad którą pracował zespół Visceral Games. Pełną zawartość pisma znajdziecie tutaj. . Za sprawą premiery Star Wars Battlefront II, Gwiezdne Wojny trafiły także na okładki obu największych pism dla graczy w Polsce, swoje "jedynki" oddały im zarówno CD-Action jak i PSX Etreme.Ruszył Sezon Ostatniego Jedi w Battlefront II

11Kilka dni temu informowaliśmy o nadchodzącym sezonie Ostatniego Jedi w Star Wars Battlefront II, który wprowadza sporo nowości do gry. Dzisiaj przedstawiamy materiał przygotowany specjalnie na tą okoliczność.Ponadto warto wspomieć, że całe zamieszanie z mikrotransakcjami w Battlefront II może znaleźć szczęśliwe zakończenie. W trakcie 37 Konferencji Inwestorów NASDAQ dyrektor finansowy EA powiedział, że firma musi się wsłuchiwać w głos konsumentów:

"Jesteśmy bardzo zaangażowani we wsłuchiwanie się, w to co chce otrzymać konsument. Pracujemy obecnie nad poprawieniem systemu rozwoju bohatera w grze. Wyłączyliśmy mikrotransakcje, by lepiej dopracować system progresji wewnątrz gry. Mikrotransakcje pozostają wyłączone cały czas. (...) Dopiero za jakiś czas zdecydujemy czy chcemy przywrócić mikropłatności do gry, czy nie. A jeśli tak, to w jakiej formie" - powiedział Blake Jorgensen z EA.

Kolejna promocja w "The Old Republic"

9

Twórcy "The Old Republic" przygotowali ofertę przeznaczoną dla posiadaczy karty graficznej NVIDIA GeForce. Można w niej wygrać tzw. "Rule the Galaxy Story Pack". Zawarte są w nim kompletny dodatek "Knights of Eternal Throne", zbroja Force Veteran, chissański pojazd oraz token pozwalający awansować postać od razu na 65. poziom.

Aby mieć szansę wygranej, należy do 13. grudnia ściągnąć z tej strony program GeForce Experience. W tym dniu, jeśli dopisze wam szczęście, otrzymacie powiadomienie w tymże programie, a następnie musicie udać się na tą stronę i wpisać otrzymany kod na speeder i zbroję 31. grudnia tego roku lub 1. stycznia 2018 r. Dostęp do kampanii i tokena otrzymacie natychmiast.

Battlefront II -wydarzenie związane z Ostatnim Jedi

8Star Wars Battlefront II jest dostępny na rynku już od ponad dwóch tygodni, to dość czasu aby zapoznać się z grą, więc pora na coś nowego. Na dzisiaj przypada początek wydarzenia będącego elementem kampanii reklamowej Ostatniego Jedi, dzięki któremu zmagania sieciowe wchodzą na nowy poziom, a do gry trafia nowa zawartość.
Już dzisiaj przyjdzie nam wziąć udział w wojnie frakcji. Po zalogowaniu do gry należy wybrać po której ze stron konfliktu się opowiadamy, od tej pory zdobywane punkty będą zasilały wybrane konto. Specjalne wyzwania weekendowe zapewnią następnie nagrody dla uczestników. Dalsze atrakcje planowane są na 13 grudnia, wtedy gracze otrzymają możliwość wcielenia się w Finna lub w kapitan Phasmę. Tego samego dnia udostępnione zostaną także nowe mapy -Galaktyczny Szturm na Crait oraz Natarcie Myśliwców nad D'Qar. Do tego statek RZ-2 A-wing oraz usprawnienie możliwości T-70 X-wing. Fani Iden Versio i rozgrywki w trybie dla jednego gracza otrzymają dodatkowo nowe rozdziały kampanii opowiadające o okresie umacniania się Najwyższego Porządku w galaktyce. Wszystko to w ramach darmowych aktualizacji.

Drugą ważną informacją są zmiany wprowadzone w rozgrywce i systemie nagradzania graczy. Wprowadzone zmiany dotyczą przede wszystkim:
-Zwiększenia wysokości nagród przyznawanych za każdą rundę - Zwiększono ilość przyznawanych za grę kredytów. Zmiana obejmie wszystkich, ale odniesie się w szczególności do czołowych graczy w zespołach.
-3x więcej kredytów w trybie arcade -podniesienie limitu do 1500 kredytów,
-Skrzynie codziennego logowania będą zawierać więcej części niż dotychczas.

Star Wars Battlefront II - recenzja kampanii

6Premiera nowego Battlefront-a to duże wydarzenie, które świetnie wpisuje się w czas oczekiwania na Ostatniego Jedi, wielkiego święta dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Od premiery ogrywamy grę mając w pamięci wszystkie obietnice specjalistów od marketingu, ale także wszystkie afery związane z produkcją. Dzisiaj przygotowalismy dla was recenzję kampanii dla jednego gracza, starając się dojrzeć w grze jak najwięcej rzeczy istotnych zarówno dla fanów Gwiezdnych Wojen jak i dla graczy w ogóle, a jednocześnie nie patrzeć na tytuł wyłącznie przez pryzmat związanych z nim kontrowersji. Zapraszamy do przeczytania pierwszej części naszej recenzji.

Sprawa skrzynek w Battlefront II

17Mikrotransakcje w Star Wars Battlefront II to temat rzeka. Najpierw miało ich nie być, później twórcy zapowiedzieli że będą, ale za to wszyskie DLC będą bezpłatne, a na czymś zarobić trzeba. Po testach beta okazało się, że system wymaga przemodelowania aby gra nie stała się produkcją Pay To Win. Na niewiele sięto zdało i w okolicach premiery gry interweniować musiał sam Bob Iger. Szef Disney'a uciął sobie pogawędkę ze swoim odpowiednikiem w Electronic Arts, po której Andrew Wilson stwierdził, że jednak na jakiś czas skrzynki zostaną całkowicie wyłączone.
Nie udało się jednak zamknąć tym sprawy. O ile gracze zostali chwilowo obłaskawieni, o tyle swoją szansę zwietrzyły rządy wielu krajów. W końcu w gry komputerowe grają miliony graczy, system płatnych lootboxów (czy to kosmetycznych, czy praktycznych) dostępny jest w niemal każdej grze sieciowej, czemu by więc na tym nie zarobić, albo chociaż nie zrobić kariery? I tak idąc za ciosem:
-Politycy w Belgii i Australii, chcą uznania lootboxów za element hazardu i zakazania ich w grach.
-Polityk francuski, Jérôme Durain chce objęcia tego elementu "regulacjami prawnymi" -czytaj, dodatkowymi zakazami i podatkami.
-Komisja europejska zastanawia się nad "okiełznaniem problemu"
-Nieznany dotąd nikomu senator stanu Hawaje -Chris Lee również wykorzystał swoją szansę, nie tylko nazwał nowego Battlefront-a "kasynem w świecie Star Wars" i stwierdził że jest to bezpośrednie zagrożenie dla dzieci, umieścił swoje charyzmatyczen przemówienie na Youtube, odezwę na Reddicie i wezwał wszystkich Amerykanów do wspólnej pracy nad tym problemem.

Lootboxy jakie są każdy widzi, mają swoich przeciwników, mają zwolenników, w niektórych grach powodują zakłucenie balansu, w innych nie. Używanie ich jest kwestią wyboru, o tym jakie są według nas w nowym Battlefroncie, przekonacie się już niebawem. Nie dajmy się tylko ogłupić i wciągnąć w grę polityczną która rozgrywa się na naszych oczach. W to że nikomu nie chodzi tutaj o dobro graczy czy wyrównanie szans podczas meczu sieciowego trudno byłoby uwierzyć nawet przy najlepszych intencjach. Stawką są jak zwykle popularność i pieniądze. Po prostu politycy uczą się nowych sztuczek i sięgają po głosy do internetu, a skończy sięto w najlepszym razie głębszym sięgnięciem do naszych portfeli. Gdyby system skrzynek miał upaść, musieliby przyczynić się do tego sami gracze poprzez masowe rezygnowanie z takich zakupów we wszystkich grach, a na to się raczej nie zanosi.

Dziś premiera Star Wars Battlefront II

23Dzisiaj do sprzedaży w całej Polsce trafiła najnowsza gra studia DICE wydana przez Electronic Arts -Star Wars Battlefront II. Gra jest kontynuacją wydanej w 2015 roku części pierwszej, jednak już na starci poza dużó bardziej rozbudowanym trybem sieciowym oferuje także kampanię dla pojedynczego gracza. Tytuł dostępny jest na wszystkie wiodące platformy, czyli Playstation 4, Xbox One i komputery osobiste. Już wkrótce przeczytacie naszą recenzję gry.
Do zobaczenia na polu bitwy!

Star Wars: Battlefront II. Gameplay z polskiej wersji językowej

ppe.pl
30Do premiery Star Wars Battlefront II pozostały już tylko dwa dni. W ostatnim czasie mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć tutaj itutaj próbki głosu polskich aktorów, reklamę aktorską zachęcającą do wybrania się do Odległej Galaktyki, a wcześniej zwiastun otwierający grę.
Dzisiaj prezentujemy zapis wideo z drugiej misji kampanii fabularnej w polskiej wersji językowej. W roli głównej oczywiście Aleksandra Szwed, która wciela się w postać Iden Versio, ułsyszymy także Michała Żebrowskiego oraz Anotoniego Pawlickiego, którzy służą w tym samym oddziale jako Gideon Hask oraz Del Meeko. Film możecie zobaczyć poniżej. Zwyczajowo w takich sytuacjach warto pamiętać, że mogą się w nim pojawić mniejsze bądź większe spoilery.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.