Komiksy

Star Wars na 19 MFK w Łodzi

Egmont

W najbliższy weekend (3-5 października) w Łodzi, odbędzie się 19. Międzynarodowy Festiwalu Komiksu, na którym znajdą się również punkty programu związane z Gwiezdnymi Wojnami. MFK to jedna z najważniejszych imprez komiksowych w Polsce goszcząca wydawnictwa oraz twórców komiksowych z kraju i zagranicy, na której również odbywa się giełda komiksów, warsztaty oraz liczne prelekcje i spotkania. W tym roku pojawią się tam takie sławy jak: Grzegorz Rosiński, Jean Henri Gaston Giraud (Moebius), Milo Manara i Tomasz Leśniak.

Na festiwalu pojawi się również wydawnictwo Egmont, które nadesłało nam materiały prasowe dotyczące tego co będzie się działo. Oto kilka informacji związanych ze Star Wars.

„Nowością i zarazem miłą niespodzianką dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen będzie specjalna prelekcja przygotowana z okazji wydania przez KŚK albumu Star Wars. Zachęcamy do zabrania aparatu fotograficznego, być może komuś uda się spotkać prawdziwego szturmowca?!”

Prelekcja i spotkanie z redaktorem miesięcznika „Star Wars komiks” – Jackiem Drewnowskim pt. „Czego nie zobaczysz w filmach – komiksowy świat „Star Wars”, odbędzie się w niedzielę 5 października o godzinie 13.00 (czas trwania około 45 minut) w sali 221, Łódzkiego Domu Kultury przy ulicy Traugutta 18.

Dodatkowo na festiwalu odbędzie się m.in. premiera komiksu Star Wars Dziedzictwo #1: Złamany, który będzie można nabyć w przedsprzedaży na stoisku wydawnictwa Egmont z 20 % zniżką. Komiks do dystrybucji trafi 13 października.

Więcej informacji znajdziecie na stronie MFK

Temat na forum o MFK znajduje się w tym wątku.

Dla fanów Gwiezdnych Wojen z Łodzi i okolic jest to okazja do wspólnego spotkania. Przypominamy, że właśnie powstaje tam nowy fanklub, o czym pisaliśmy już tutaj.Tagi: Dziedzictwo (Legacy) (231) Egmont Polska (522) Imprezy / eventy (139) Łódź (172) Międzynarodowy Festiwal Komiksu (21)

Komentarze (9)

Uuuu dużo :P Ale i tak warto :) Kupię bo nie chcę żeby przestali wydawać...

39,90 PLN.

A ile ma kosztować dziedzictwo ?

Kurczę, naprawdę żałuję, że mnie tam nie będzie. Pewnie będą jakieś informacje odnośnie przyszłości komiksów GW, ale w sumie wszystko i tak przejdzie do netu. Bardziej żałuję możliwości nabycia "Dziedzictwa" tydzień przed premierą...

Jeżeli ktoś z Posena by był to mógł by zakupić Dziedzictwo za te kilka zł mniej, oczywiście niech kupi dla wszystkich iwelkopolan:p

Może sie pójdzie. Dziedzictwo trzeba kupic
:)

haha nareszcie jakaś duża impra w moim rodowitym mieście(oczywiście że znam ten festiwal i raczej sie wybiore)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.